O mně

IMG_7119Ahoj!
Jmenuji se Julie a je mi 17 let. S blogem jsem začala už ve 13 letech.  Blog jsem měla o takových těch klasických holčičích věcech, jako je nakupování, focení a cestování. Ve 14 letech jsem si založila blog o vaření a pečení. To jsem poznala, že nic lepšího mě už napadnout nemohlo. Pokaždé se někdo ptal na recept, tak jsem se rozhodla, že je vždy odkážu na můj blog. Recepty si často vymýšlím nebo upravuji podle sebe. Vařečku jsem poprvé chytila do ruky už od mala, kdy jsem pomáhala mamince v kuchyni. Pamatuji si, kdy jsem začínala v 6 letech  péct sama. Dělala jsem muffiny z takové té krabičky s  předem připraveným práškem.  Počkala jsem až všichni zmizí domu, protože vím, že by mi to sami nedovolil a pustila jsem se do přípravy. Máma když dorazila domů byla dost v šoku, že běží trouba a že je v kuchyni takový bordel. Dál jsem se naučila vlastní muffiny, které jsem doma furt pekla, až toho měl každý po krk. Pak jsem se časem naučila plno receptů a začalalahudkaaaa vymýšlet i vlastní. Nejvíce mě asi vždy baví když vymýšlím nějaké dorty a dortíčky. Miluji hlavně zdobení sladkého.

Mým hlavním gestem je: „Pečení i vaření je zábava a spojuje lidi“. Proto v kuchařce pro teenagery chci ukázat, že v kuchyni třeba s kamarády nebo sourozencem je zábava. Pak si všichni pochutnáte a zjistíte, že na vaření nic není.:)

Jsem ráda, že se s vámi můžu podělit na mém blogu o věcech, které mě baví. Proto vás zvu na můj blog. 🙂

Děkuji moc všem mým čtenářům, rodině a kamarádům za čtení blogu, za krásné komentáře a zprávy, které mi dělají radost!:)

Napište mi budu ráda! 🙂